Piektdiena, 2020. gada 03. aprīlis
Info Pakalpojumi Noma Aproces
::: Skaņa ::: ::: Gaismas ::: ::: Specefekti ::: ::: Aksesuāri :::
Jaunumi      
Par mums      
Tirdzniecība      
Veiktie darbi      
Kontakti      
    
    
    
    
    
    
    
    

Pamatnodarbošanās:
profesionālās skaņas un gaismas tehnikas tirdzniecība, instalācija, apkalpošana.

Klienti:
mūsu klientu rindas pastāvīgi papildina arvien jauni bāri, restorāni, veikali, naktsklubi, viesnīcas & viesu nami, mūzikas studijas, visdažādākās disco organizācijas, individuālie pasūtītāji - dj, mūziķi, party fani, reliģiska rakstura & mācību iestādes, apskaņošanas/apgaismošanas servisa kompānijas, sporta centri, kultūras nami u.t.t.

Preces:
skaņas sistēmas (skandas, pastiprinātāji, skaņas apstrādes sistēmas (kontrolieri, ekvalaizeri, krossoveri, limiteri, analizatori), mikšerpultis, atskaņotāji (CD, DVD, Vinyl, Mp3), austiņas, mikrofoni (bezvadu, vokāla, karaoke, konferenču), Hi-Fi mājas kino sistēmas), visdažādākā veida apgaismojumu un tā kontroli (LED, inteliģentie starmeši, disko gaismu efekti, arhitektūras apgaismojums, skatuves, studijas, fona prožektori, reklāmas projektori (LED ekrāni, logo mainītāji kustīgajās galvās, projektoros), UV starmeši, dekoratīvais apgaismojums (mājām, bāriem, restorāniem, viesnīcu foajē, ārpustelpu), lāzersistēmas (klubiem, DJ, mājas ballītēm)

Preču kvalitāte:
piedāvājumā preces dažādiem profesionalitātes līmeņiem, sākot ar amatieru un beidzot ar profesionālu. Būtiskākais vērā ņemamais rādītājs ir cena, jo tā augstāka, jo precei profesionālāks raksturs, izņemot atsevišķus gadījumus.

Cenas:
sevis importētās preces iepērkam no ražotājiem bez starpnieku lidzdalības. Tas ir galvenais faktors, kāpēc klienti par mūsu piedāvātajām cenām ir vienmēr patīkami pārsteigti. Cenas mūsu produktiem ir ~ 1:1 ar ražotāja piedāvātajām Vācijā (lielākais piegādātāju īpatsvars), neskatoties uz transporta izdevumiem, apgrozījumu LV, 2 gadu garantijas nodrošināšanu u.c.

Atlaides un bonusi:
".. viss ir iespējams, pat sākumā šķietami neiespējamais...".
citāts no kāda radio raidījuma...
Vairumtirdzniecība, pastāvīga sadarbība, abpusējas simpātijas, skaists laiks... ir tik daudz pamatotu iemeslu...

Mājas lapa:
ņemot vērā preču daudzveidību un ļoti plašo piedāvājuma klāstu jebkurai gaumei un vajadzībām, mājas lapas preču katalogs kalpo kā pārlūks tikai populārākajām precēm, tāpēc labākais risinājums savu ieceru sasniegšanai ir atnākt pie mums uz veikalu un uz vietas atrast ideālāko risinājumu.

Gaidīsim Jūs pie sevis!

      veikals
      rekvizīti
      filozofija
 
 
    
Veikals Discomania, SIA SGM, adrese: Daugavgrīvas iela 68A, Rīga, Latvija
Tālrunis: + 371 67272290, e-pasts
Copyright © 2009 www.DISCOMANIA.lv. All rights reserved