Svētdiena, 2020. gada 29. marts
Info Pakalpojumi Noma Aproces
::: Skaņa ::: ::: Gaismas ::: ::: Specefekti ::: ::: Aksesuāri :::
Jaunumi      
Par mums      
Tirdzniecība      
Veiktie darbi      
Kontakti      
    
    
    
    
    
    
    
    

Profesionālās skaņas & gaismas tehnikas veikalsAdrese
Daugavgrīvas iela 68A, Rīga

Veikala un nomas nodaļas darba laiks

Pirmdiena 09:00 - 18:00
Otrdiena 09:00 - 18:00
Trešdiena 09:00 - 18:00
Ceturtdiena 09:00 - 18:00
Piektdiena 09:00 - 18:00
Sestdiena brīvs
Svētdiena brīvsTālrunis
+ 371 67272290 (Veikals)
+ 371 29111699 (Veikala mobilais)
+ 371 67114703 (Nomas nodaļa)(forevent.lv)
+ 371 67114704 (Kontroles aproces un pasākumu aksesuāri)(forevent.lv)
+ 371 25668846 (Kontroles aproces un pasākumu aksesuāri mobilais)(forevent.lv)


E-pasts
.:: info[at]discomania.lv - par visu
.:: veikals[at]discomania.lv - par veikala un dj lietām
.:: aproces[at]discomania.lv - par kontroles aprocēm un mārketingu
.:: edgars[at]discomania.lv - par projektiem
.:: noma[at]discomania.lv - par nomas lietām
.:: djkursi[at]discomania.lv - par dj kursiem
.:: serviss[at]discomania.lv - par remonta lietām

Esiet sveicināti Discomania veikala mājas lapā!

Discomania veikals ir jauna zvaigzne Latvijas profesionālās skaņas & gaismas tehnikas tirgotāju lauciņā, darbojoties šajā sfērā kopš 2006.gada, tomēr ieņēmis stabilu vietu un strauji tuvojas līdz šim esošo tirgus līderu dominējošām pozīcijām. Veiksmes pamatā ir radošs darbaspēka sastāvs ar progresīvu jaunās paaudzes domāšanu un attieksmi pret klientiem, precēm un tirgošanās stilu. Tas nozīmē, ka ikviens klients jutīsies laipni un profesionāli apkalpots, saņemot profesionālas & objektīvas konsultācijas savu ieceru realizēšanai.
Preces tiek piedāvātas no pasaules vadošajiem ražotājiem, nevienu zīmolu īpaši neizceļot, bet ņemot vērā produkta īpašības. Par pamatu preču sortimentam tiek ņemtas vērā klientu atsauksmes, testi u.c. veida pieejamā informāciju vadošo ārzemju mediju apskatos. Šā iemesla dēļ veikalā zem "viena jumta" vienu otram blakus atradīsiet zīmolus kā piem. mikrofonu ražotājus AKG, Shure, Sennheiser vai arī skaņas sistēmas no JBL, Electro Voice, Mackie, kas citviet Latvijā un pasaulē savā starpā ne īpaši "draudzējas" un bieži komerciālas intereses rezultātā tiek eksponēti atsevišķi.
Tāpat preces pieejamas vairākos kvalitātes līmeņos gan profesionāļiem, gan amatieriem.
Galvenās preču grupas veikalā ir: DJ nodaļa (mikšerpultis, atskaņotāji, DJ aksesuāri u.t.t.), Skaņas nodaļa (Live pultis, skandas, apstrāde, pastiprinātāji u.t.t.), Gaismu nodaļa (gaismu efekti, prožektori, dekoratīvais apgaismojums) un Aksesuāri (statīvi, kabeļi, spuldzes u.t.t.)
Preču ekspozīcijas
.:: Dj nodaļa


Ienākot DISCOMANIA veikalā, ikviens DJ sajutīsies pilnībā piederīgs šai vietai, jo izstādītā tehnika, īpašā veikala disko aura un zinošais pārdevēju sastāvs pilnībā nodrošinās šādas emocijas. DJ šeit atradīs gandrīz visu, sākot no CD/Vinyl plašu atskaņotājiem, mikšerpultīm, transporta somām/kastēm un beidzot ar noderīgiem ikdienas sīkumiem - dažādiem tīrītājiem, slīdņiem, adatām u.c. DJ paradīze gan jauniesācējiem, gan pieredzējušiem profesionāļiem. Pārstāvētie ražotāji: Pioneer, Technics, Reloop, Jaytec, Rane, Urei, Shure, Ortofon, AKG, Sennheiser u.c.

.:: Skaņas nodaļa


Runā, ka skaņas nekad nevarot būt par daudz... Veikala sortiments to apstiprina - nevar un nedrīkst būt! Piedāvājumā gan pārnēsājamas skaņas sistēmas un to aksesuāri mobilai lietošanai DJ, Live, Performance izpildījumiem, gan skandas, kas paredzētas instalēšanai bāros, klubos, restorānos un citās publiskās vietās. Dažādas jaudas, krāsas, izmēri, svari, izpildījuma kvalitātes, cenas, pielietojuma mērķi, kas varētu apmierināt vairumu klientu. Ja tomēr skanējums brīžiem liekas greizs, palīgā steigs apstrādes iekārtas. Pārstāvētie ražotāji: JBL, EV, Reloop, dbx, Omnitronic, Lexicon, dB Technologies, Monacor u.c.

.:: Gaismu nodaļa


Veikalā pieejams plašs gaismu tehnikas paraugu klāsts, dažādiem pielietojuma mērķiem. Īpašs akcents tiek likts uz dekoratīvo apgaismojumu, tai skaitā LED, skatuves un ārpustelpu prožektoriem, specefektiem, kā arī daudz un dažādām spoguļu smukumlietām un to akesuāriem.
Pārstāvētie ražotāji: Martin, Futurelight, Eurolite, Scanic, Antari u.c.


.:: AksesuāriBūtiska nozīme ir aksesuāriem, jo tieši tie klientiem visbiežāk liek apciemot veikalu. Vaininieki: kabeļi, spraudņi, ligzdas, spuldzes, kastes, somas, statīvi u.t.t. Plašā piedāvājumā! Pārstāvētie ražotāji šajā kategorijā: GE Lighting, Osram, Omnilux, Philips, Monacor, Eurolite, Omnitronic, Reloop, K&M, Klotz, Neutrik u.c.


Esiet laipni aicināti ciemos!      veikals
      rekvizīti
      filozofija
 
 
    
Veikals Discomania, SIA SGM, adrese: Daugavgrīvas iela 68A, Rīga, Latvija
Tālrunis: + 371 67272290, e-pasts
Copyright © 2009 www.DISCOMANIA.lv. All rights reserved